15 lat temu stworzyliśmy wspólnie miejsce, które połączy naszą pasję i pomysły, żeby Państwa dzieci mogły czuć się z nami dobrze, ciepło, być zaopiekowane i radosne każdego dnia, a Państwo mogli spokojnie pracować, kiedy Maluchy biegają z nami po parku i szukają biedronek.
Cieszymy się, że jesteście z nami i tworzymy wspólnie bliskie naszym sercom miejsce. Zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do wizyty w naszym żłobku, żeby mogli Państwo poznać nasz sposób pracy, wychowawczynie i poczuć atmosferę naszej placówki.